top of page

                                     HAKKIMIZDA

2001 Yılında Kiev ve Yalta’dan başlattıkları eski SSCB turlarını, zamanla genişleterek ve bölgelere (Ukrayna, Beyaz Rusya, Polonya, Moldova, Romanya, Rusya ve Baltıklar) yayarak, uzun yıllar büyümesinde, gelişmesinde  ve marka haline gelmesinde katkılarının olduğu operatörlerin çatısı altında hizmet veren şirket kurucularının, sektörde 17 yıllık tecrübelerini  kaliteli hizmet anlayışıyla harmanlayarak aktardığı İstanbul Rüzgari Turizm, Seyahat ve Taşımacılık Limited Şirketi, 13 Nisan 2011 Tarihi’nde ‘’ISTWIND’’ ünvanıyla ve TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) 6960 numaralı A Grubu Seyahat Acentası olarak faaliyete atılmıştır.

 

Süreç içerisinde sektörde yaşanan sorunlar ve aksaklıklar, kurucularımız tarafından dikkatle gözlemlenmiş, ilk iş olarak hizmet kalitesine yoğunlaşılmış, merkezi Ukrayna'nın Başkenti Kiev'e taşınmak suretiyle ISTWIND LTD. çatısı altında daha profesyonel ama ilk günkü heyecanı kaybetmeden, daha istekli ve daha arzulu bir oluşum yakalanmıştır. Bu bağlamda operatörümüz, destinasyonlarını geliştirerek, uzakdoğudan Dubai’ye, Afrika’dan Avrupa’ya birçok destinasyonu aynı hizmet ve kalite anlayışıyla sizlere sunan bir mutfak olmaya talip olmuştur.

 

Istwind Turizm, müşterilerini anlamak, ihtiyaçlarını hissetmek ve hayatlarını kolaylaştırmak üzere yapılandırılmıştır. İş ortaklarını hedeflerine ulaştırmak için hızlı, etkin ve kaliteli süreçler geliştirerek sürekli değişen dış dünya ve rekabet koşulları karşısında değişimin bir parçası olmak ve süreçlerini bu doğrultuda adapte etmek yaklaşımıyla ilerlemektedir.

 

Istwind Turizm, genç ve dinamik kurucularının desteği, yüksek performanslı takım anlayışı, güncel ve esnek teknolojik altyapısı ve etkin süreçleri doğrultusunda müşteriye sunduğu çözümlerle rekabette fark yaratmaktadır.

 

Bugünün ve yarının rekabet koşulları göz önüne alındığında, birçok destinasyonda deneyimler kazanmış, marka kültürünü yaratan ve yansıtabilen Tur Operatörleri’nin öne çıkacağı kaçınılmazdır. İstwind Turizm, bu özelliklerin yanısıra; yaratıcı, pazar trendlerini izleyen, yöntem ve organizasyon geliştiren yapısı ile, ‘Tur Operatörü’ misyonu ile "Turizm" sektöründe hizmet vermektedir.

bottom of page